LUVE - PLAST, s.r.o. - Zpracování plastů vstřikovací technologií +420 518 625 714

Výroba

Společnost LUVE - PLAST, s.r.o. se zabývá výrobou plastových výlisků, uplatnitelných v automobilovém průmyslu, technickém průmyslu, potravinářském průmyslu, výrobním či spotřebním průmyslu. Produkce je realizována technologií vstřikování. Metoda vstřikování je nejrozšířenější technologií pro zpracování plastů, výrobky se vyznačují velmi dobrou rozměrovou a tvarovou přesností. Díky tomu je firma schopna zpracovat téměř kompletní sortiment termoplastů.

Zpracováváme např.
PE – PP – POM – PA – ABS – ELASTOMERY – PS – HIPS - a další

Pro svou výrobu využíváme stroje značky ARBURG a moderní stroje značek LEADWAY a SELEX řady NS, NE a DL, více v sekci Stroje. Společnost má dlouholeté zkušenosti a kvalifikovaný personál. Jsme tedy schopni zpracovat nabídky a kalkulace na jakýkoli druh výrobku, včetně výroby nástroje, přesné nastavení nástroje dle přání zákazníka. V tomto směru poskytujeme i odborné poradenství.

Neváhejte a kontaktujte naše pracovníky s dotazy, poptávkou či nabídkou.

Díky používané technologii můžeme lisovat výrobek libovolných tvarů. Váha a rozměry jsou limitovány možnostmi používaných strojů. Firma LUVE - PLAST, s.r.o. si je této skutečnosti vědoma, proto investuje do nových technologií a do pořízení nových strojů.

Fotogalerie s ukázkou naší výroby - zde

Rychlý kontakt


Kancelář

+420 518 625 714


Provoz

+420 518 625 018


EMAIL

info@luve-plast.cz