LUVE - PLAST, s.r.o. - Zpracování plastů vstřikovací technologií +420 518 625 714

Výroba

Společnost LUVE - PLAST, s.r.o. se zabývá výrobou plastových výlisků, uplatnitelných v automobilovém průmyslu, technickém průmyslu, potravinářském průmyslu, výrobním či spotřebním průmyslu. Produkce je realizována technologií vstřikování. Metoda vstřikování je nejrozšířenější technologií pro zpracování plastů, výrobky se vyznačují velmi dobrou rozměrovou a tvarovou přesností. Díky tomu je firma schopna zpracovat téměř kompletní sortiment termoplastů.

Zpracováváme např.
PE – PP – POM – PA – ABS – ELASTOMERY – PS – HIPS - a další

Pro svou výrobu využíváme stroje značky ARBURG a moderní stroje značek LEADWAY a SELEX řady NS, NE a DL, více v sekci Stroje. Společnost má dlouholeté zkušenosti a kvalifikovaný personál. Jsme tedy schopni zpracovat nabídky a kalkulace na jakýkoli druh výrobku, včetně výroby nástroje, přesné nastavení nástroje dle přání zákazníka. V tomto směru poskytujeme i odborné poradenství.

Neváhejte a kontaktujte naše pracovníky s dotazy, poptávkou či nabídkou.

Díky používané technologii můžeme lisovat výrobek libovolných tvarů. Váha a rozměry jsou limitovány možnostmi používaných strojů. Firma LUVE - PLAST, s.r.o. si je této skutečnosti vědoma, proto investuje do nových technologií a do pořízení nových strojů.

Fotogalerie s ukázkou naší výroby - zde

Stále pracujeme na modernizaci a udržení konkurenceschopnosti. Naše společnost při svém rozvoji také úspěšně využívá dotace z Evropské unie.

V lednu 2016 jsme úspěšně žádali v rámci programu Technologie, III. Výzva na rozvoj společnosti a zajištění konkurenceschopnosti firmy prostřednictvím nákupu 6 ks moderních výrobních technologií s vysokými technickými a užitnými parametry pro efektivní výrobu plastových lisovaných produktů. V rámci projektu bylo pořízeno: hydraulický vstřikovací lis, drtič plastů, barvící zařízení, sušička materiálu, temperovací zařízení na formu a temperovací zařízení na horké vtoky.

Hlavním cílem projektu bylo podpořit růst a posílení konkurenceschopnosti společnosti LUVE - PLAST a prostřednictvím nákupu moderních technologií tak přispět k rozvoji regionu a zvyšování zaměstnanosti v okrese Hodonín.

Na danou operaci je poskytována finanční podpora od Evropské unie ve výši 3.060.000,00 Kč.

Rychlý kontakt


Kancelář

+420 518 625 714


Provoz

+420 518 625 018


EMAIL

info@luve-plast.cz